W dniu 11 grudnia 2018roku na basenie w Cisownicy odbyły się Mistrzostwa szkoły w pływaniu. W pierwszej turze zmierzyli się uczniowie klas 5-8, w drugiej turze uczniowie klas 2-4. Po zaciętej walce w stylu grzbietowym, dowolnym i klasycznym, najlepszymi okazali się:

Klasy 2-4 ( 32 m – 2 długości)


dziewczęta:


Styl dowolny 1 miejsce Julia Ciapka klasa 4---27.96
2 miejsce Judyta Kolarczyk klasa 3---31.22
Styl klasyczny 1 miejsce Julia Ciapka klasa 4---38.03
2 miejsce Judyta Kolarczyk klasa 3---40.21


Chłopcy:


Styl grzbietowy 1 miejsce Alexander Heriban klasa 4---34.17
2 miejsce Bartosz Marzec klasa 2---34.81
Styl dowolny 1 miejsce Bartłomiej Haratyk klasa 4---28.92
2 miejsce Alexander Heriban klasa 4---29.59
3 miejsce Miłosz Wojtas klasa 4---34.85
Styl klasyczny 1 miejsce Alexander Heriban klasa 4---30.83
2 miejsce Bartłomiej Haratyk klasa 4---38.73
3 miejsce Maksymilian Wojtas klasa 3---46.16

Klasy 5 – 8 (64 m – 4 długości)


dziewczęta:


Styl grzbietowy 1 miejsce Martyna Ciapka klasa 8---1.04,43
2 miejsce Weronika Strządała klasa 8---1.05,29
3 miejsce Julia Mączka klasa 8 -
Styl dowolny 1 miejsce Klaudia Grabowicz klasa 5---50.61
2 miejsce Weronika Strządała klasa 8---1.02,29
3 miejsce Agata Haratyk klasa 8---1.04,06
Styl klasyczny 1 miejsce Klaudia Grabowicz klasa 5---1.02,32
2 miejsce Martyna Ciapka klasa 8---1.06,01
3 miejsce Agata Haratyk klasa 8---1.07,35


Chłopcy:


Styl grzbietowy 1 miejsce Jerzy Michalik klasa 7---1.09,08
2 miejsce Kacper Sobel klasa 8---1.10,33
Styl dowolny 1 miejsce Oliwier Zagórski klasa 5---48.71
2 miejsce Kacper Sobel klasa 8---58.14
3 miejsce Jerzy Michalik klasa 7---58.68
Styl klasyczny 1 miejsce Oliwier Zagórski klasa 5---1.05,17
2 miejsce Joachim Klaisek klasa 5---1.16,34
3 miejsce Kacper Sobel klasa 8---1.17,38
Styl motylkowy 1 miejsce Oliwier Zagórski klasa 5---27.31
2 miejsce Kacper Sobel klasa 8---32.96
3 miejsce Joachim Klaisek klasa 5---38.33

Zwycięzcom oraz wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy, dziękujemy za udział oraz życzymy dalszych sukcesów!!!